Looks

Skiing 16.03.
Wednesday
2016

Skiing

Krásnou středu všem,

už jsme zpátky z báječné dovolené, a jak se mi na ní nechtělo, nakonec byla fantastická. Naše Stellinka byla poprvé v Alpách a bylo krásné vidět jí, jak sjíždí svůj první velký kopec. S dětmi to na horách není jednoduché, zima, bolí, tlačí atd. atd., ale za ten pohled to stojí. Nemluvě o společném stráveném čase. Nechápu rodiče, kteří s dětmi sedí jen na gauči anebo lítají v neděli po nákupních centrech. Ale, každý to máme v životě jinak, of course. No a od začátku pracovního týdne jsem zase v plném pracovním nasazení. Opět nám focení komplikuje sníh, bože! Takže přesouváme focení na příští týden a doufáme, že už konečně přijde jaro. V e-shopu budou nově i kabelky a tahle, kterou vidíte na fotce je moje favoritka ve stylu Givenchy Antigona. Celokožená kráska, která se snad hodí ke všemu. Je světová!

Tak brzy on-line na www.bykamifashion.cz

 Zatím se mějte krásně, Kami

Spring/Summer 2015 Lindex DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY
Dreamer 06.03.
Sunday
2016

Dreamer

Krásné nedělní dopoledne,

doufám, že jste měli krásný týden a ještě krásněji prožíváte víkend. Taky se vám zdá, že ten čas tak neuvěřitelně letí. Před chvílí tu byly Vánoce a teď už pomalu začínáme plánovat dovolenou. Upřímně, už se na ní tak těším. Cestování bylo vždy mojí vášní. Mým snem bylo pracovat a žít v Anglii a vydělat peníze na cesty. Ale osud to se mnou myslel jinak, a nadělil mi krásného syna. Život se mi v minutě úplně obrátil a z malé snící holčičky se rázem stala žena-máma. Od mého snu na čas ustoupilo, ale já vím, že ta má chvíle ještě přijde. Věřím jí a nepřestávám jí snít.

K outfitu: O víkendu volím vždy pohodlné oblečení, protože čas trávím hlavně s dětmi a výletíme. Dlouho jsem na sobě neměla tuhle bílou vestu ze Zary, takže jsem úplně zapomněla jak moc pouští chlupy. Achjo. Velkou radost mám z nových bot. Celé jsou posázené kamínky, ale stále vypadají vkusně. Pokud byste měly zájem, zařadím je na eshop? Co říkáte?

Přeji vám krásný zbytek víkendu, Vaše, Kami

Spring/Summer 2015 Lindex DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY Spring/Summer 2015 Lindex DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY
New pink sneakers 01.03.
Tuesday
2016

New pink sneakers

Krásný večer,

ha, už mám zabalené kabáty a ono ejhle, sněhu jako v lednu. Ale pevně věřím, že to je poslední slovo zimy a poté nás nadobro opustí a přijde to nejkrásnější roční období. Já už se na jaro moc těším. No abych neklesala na mysli, dnes jsem si vzala své nové růžové krásky. Letos budou neonové botasky v kurzu, bylo tomu i loni, kdy Gucci přišel s jejich kotníčkovými sneakers. Jsou trochu crazy, ale mne baví. Dlouho jsem na sobě neměla tyhle motorkářské kalhoty, trochu mne od jejich nošení odradilo, že je poté měl každý. To jistě chápete. Dnes mne tenhle street style look jednoduše bavil.

Mám pro vás dnes i připravený vlog z víkendu. Za váš odběr, like i komentář budu moc ráda. Pokud vás ve videu něco napadne, na co byste se chtěli zeptat, třeba ohledně kosmetiky atd., neváhejte mi napsat. Budu moc ráda.

Hezký večer, Kami

 

 

DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY Rozhovor pro časopis Be Stylish.sk
Super weekend no.2 29.02.
Monday
2016

Super weekend no.2

Krásné pondělí všem,

tak za námi je zase další úžasný víkend, plný zážitků, cestování, sportu a taky báječných filmů. Pátek jsme si vyrazily s kamarádkou na Říp, úžasné magické místo. Trochu nám vyhládlo a dostaly jsme chuť na bramboráky, takže jsme nelenily a hned si je připravily. V sobotu jsme brzy ráno vyrazily do Drážďan, ale víc vám prozradit nechci, protože jsem vám i celý víkend natáčela Vlog, ve kterém vše uvidíte. Za víkend jsme stihly i dva báječné filmy, oba tedy dost smutné. Dokumentární film o Amy, královně jazzu a druhý Twice born, o bosenské válce. Filmy, které ve vašich srdcích zanechají hlubokou stopu, nutí vás přemýšlet a nakonec poděkovat za to jak se máte skvěle a báječně. Děkuji.

K outfitu: Na sobě mám opět svojí košili z mojí basic kolekce byKami, kterou najdete zde. Jsem ráda, že košile se líbí i vám, momentálně přesně tuhle šijeme jedné klientce až do Švédska. Na modrý kožich jsem málem zapomněla, no jaká by to byla škoda. Kožichy miluji, to asi víte. A je krásné jak si dnes můžete koupit umělý, který přitom vypadá luxusně. Zbytek outfitu znáte. Miluji ruzné kombince a botasky a kožich mne nikdy nepřestanou bavit.

Přeji vám krásný, úžasný a jedinečný týden a do středy čekejte vlog. Doufám, že vám dělají stejnou radost jako mě.

Kami

DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY Spring/Summer 2015 Lindex Spring/Summer 2015 Lindex Spring/Summer 2015 Lindex DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY
Zvonáče 24.02.
Wednesday
2016

Zvonáče

Dobré poledne přátelé,

tak jak trávíte poslední únorový týden? Já dost pracovně, chystám novou kolekci, takže kreslím, kupuji látky atd. Rozmýšlím, kde jí na fotit. Miluju tu práci. Ale i tak si každý den najdu čas na cvičení, které mne velmi chytlo. Tedy já ho miluji stále, ale byla jsem opět v zimě nemocná, takže jsem dost polevila. Nicméně teď jdu do toho opět na plno. Mám to tak se vším, buď na 100%, nebo nic. No, a když to dělám tak na polovic, jsem nesvá. No a včera jsem zažila jedno úžasné setkání s jednou slečnou, která mi doporučila svého trenéra a dnes máme společně první trénink. Na to se tak těším. Je krásné, jak ten vesmír funguje. Vy něco vysíláte, svá přání a on vám je ihned pošle zpátky, děkuji. No a já se třeba za pár měsíců přiblížím své vysněné postavě.

 

K outfitu: Vrací se zvony. Tedy byly tu i v loni, ale já nemohla najít ty správné, které by mi seděly. Konečně. Díky Lindex. A ještě jsem vychytala -20% slevu. Přemýšlím, že si je zakoupím ještě ve světlém denimu. Košili jsem si sama navrhla, miluji velké manžety a myslím, že to vypadá neotřele. Kdybyste o ní měli zájem, stačí mne kontaktovat na email contact@bykamifashion.cz.

A poslední řádky věnuji svému vlogu. Vlogy jsem se rozhodla zase točit, abyste mne víc poznali. Můj reálný život. Nejsou nijak profesionální (sama vím), ale což, nemyslím se, že právě na tomhle úplně záleží. Já vám v nich chci předat hlavně sebe.

Kami

DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY e Spring/Summer 2015 Lindex DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY
Such a perfect weekend 21.02.
Sunday
2016

Such a perfect weekend

Ahoj moji nemilejší čtenáři,

nežli půjdu vařit pozdní oběd, chci se s vámi podělit o pár zážitku, které jsem tenhle víkend prožila. Tento víkend je jedním slovem úžasný.  Vlastně od pátku prožívám jednu velkou radost. Naše cesta do Brna byla primárně pracovní, protože právě probíhá Styl a Kabo 2016. Veletrh mody, který se koná dvakrát do roka. Cesta v tomhle směru byla také úspěšná a já se moc těším, až vše nafotíme a vložíme na eshop. Jelikož jsme si chtěli i trochu za relaxovat, zvolili jsme wellness and spa resort Maximus, který najdete u Brňěnské přehrady. Odkaz zde. Tento překrásný resort nabízí vše, co potřebujete. Každý si tam přijde na své. Mají zde tenisové kurty, bowling, nejkrásnější spa, které jsem kdy viděla, kvalitní restauraci a moc hezké pokoje. Ranní pohled při vycházejícím slunci mne doslova nabil energií a pozitivní náladou na několik týdnů. Všem vám ho mohu jen doporučit. No a co následovalo poté. Další úžasné zážitky. Veletrh a potom procházka po kouzelnémBrně, které mi opět vzalo dech. Před večeří v nejskvělejším Koishi, jsem ještě na internetu našla jednu stylovou kavárnu Industra, kde dělají to nejlepší kafé v Brně. Hledali jsme jí celkem dlouho, protože se nachází v průmyslové zóně a my si celou dobu mysleli, že je to snad vtip. Dlouho jsme se takhle nenasmála. Ovšem poté co jsme jí úspěšně našli, nás mile překvapila. Krásný prostor spojený s galerií, samozřejmě výborná káva a skvělé domácí dorty. Ochutnala jsem filtrovanou kávu z Konga. Jsem moc ráda, že se filtrovaná káva vrací zpátky do mody. Zakončení úžasné soboty nemohlo být lepší. Koishi. Nejlepší restaurace v Brně. A víte proč je nejlepší. Krom skvělého jídla v podobě rybích specialit, v Koishi vidíte, že je tam vše děláno s tou největší láskou. Protože, kde se vám stane, že k vám přijde majitel, sedne si k vám, povídá si s vámi, popisuje jeho lásku k vaření, lásku ke Koishi, lásku k životu. Poté vám dá ochutnat jejich nejlepší ústřice a vy jen hledíte, a říkáte si, díky, díky za tyhle srdečné lidi. Kdybych měla shrnout vše, co mi tenhle víkend přinesl. Bylo by to, naučila jsem se zase víc pozitivně myslet, víc se usmívat, víc si vážit maličkostí. Odstranit negativní myšlenky. A děkovat. Děkovat za vše. Děkovat za život. Projevovat vděčnost za cokoliv, co mám a co mi ten úžasný život přináší.

Děkuji za tenhle víkend, děkuji za vás, moji milý čtenáři, děkuji za vaší úžasnou energii.

Vaše, Kami

DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY F&F F&F Rozhovor pro časopis Be Stylish.sk DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY e
Second hand lover 16.02.
Tuesday
2016

Second hand lover

Dnes jsem si pro vás připravila takový pohodový outfit. Fotili jsme ho s Kubíkem po návratu z Liberce, kde jsem právě ulovila tenhle super pletený oversize svetr. Bylo to vážně milé překvapení. Šla jsem si tu sobotu do kavárny, o které jsem vám psala v předchozím postu a můj oblíbený sekáč byl otevřen. Jupí. No a jednou za 5 týdnů mají akci, že veškeré zboží je jen za 50 Kč. Odnesla jsem si zmiňovaný svetr, džínové šaty a jedny společenské koktejlky, které jsou teda ňuňu. V pátek si je vezmu na večeři, tak se je pokusím i vyfotit. No shrnuto a podrženo, sekáče jsou zlatým rájem na poklady.

Kami 

DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY e e e e e
Valentine day 14.02.
Sunday
2016

Valentine day

V prvních řádcích bych vám chtěla popřát krásného Valentýna, ať už ho slavíte či nikoliv. Možná je to americký svátek, my máme první máj, ale je to krásná tradice ve, které máme prostor projevit naší lásku. A to je vždy moc fajn. Tak slavte, objímejte a milujte. My jsme včera s maminkou byly v divadle. Bylo to pro ní překvapení. Dlouho jsme si spolu samy dvě nevyrazily. Hra Králova řeč, byla famozní. Po letech jsem se vrátila do libereckého divadla a krásně si zavzpomínala. Protože vzpomínky musíme uchovávat živé. Dnes jsme posnídaly v oblíbené kavárně Mikina, která je skvělá. Libereckým moc doporučuji. No a teď zase začalo svítit sluníčko, tak se chystám běhat. Dokonale mi to pročistí hlavu.

K outfitu: Radost mi dělají staré jeans, které jsem si ustřihla a jsou teď pro mne jako nové. Tento trend teď můžete vídat v obchodech. Myslím, že je to prima změna. Košili mám z mé kolekce byKami a najít jí můžete na eshopu. Jednoduché věci mám ráda, velmi snadno se kombinují. Boty jsou z nové kolekce Manga, stojí něco málo přes 1000 Kč a řekla bych, že za ty peníze vypadají pěkně. A zase jejich variabilnost.

Přeji krásný zbytek neděle, Kami

DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY Kožené kotníkové boty
My favourite bloggers 11.02.
Thursday
2016

My favourite bloggers

Dva dny a máme tu víkend, jupí. V sobotu mám v plánu zkusit v Liberci kavárnu v kině Varšava. Jsem šťastná, že tohle místo znovu ožilo. Místo prvních rande, holčičích večerů, školních akcí. No a právě ve foyere kina vznikla malá kavárna. No, ale zpět o čem jsem dnes chtěla psát. Určitě víte, nebo jste si alespoň všimli zaregistrovat, že na české blogové scéně je stále víc a víc nových blogů. Což je skvělé a všem novým blogerkám, blogerům moc fandím. Řekla bych, že stále tu prostor je a každý obor, potřebuje nový (čerstvý) vítr do plachet. V nějakém rozhovoru se mne ptali, co si myslím, že stojí za úspěšným blogem. Dřív jsem řekla kvalitní fotografie a bla, bla, bla. Dnes se na to koukám, už zcela jinak. Bohužel oko českých dívek a žen, není ještě připraveno na osobitý styl. Sama to vidím zde na blogu. Nejvíc populární roztrhané jeans, bíle tenisky, křivák, kabelka. Wau, ale. Ale blogerka by měla přinášet něco jiného. Z české blogové scény mám jasné královny, Zuzanku z blogu http://www.redpoppystories.com/. Ano, přesně takhle by měla modu cítit fashion blogerka. Když bůh rozdával cit pro módu, jí ho musel házet lopatou. Další je http://www.diamondandunicorn.com/ a Adélka z blogu http://the-aesthet.com/. Všechny tři modu cítí jako nikdo jiný. Obdivuji jejich kombinace, smysl pro detail. Ony by měly stát na prvních místech v Blogerce roku v kategorii fashion. Jejich blogy mají světovou úroveň. V neposlední řadě bych ještě ráda zmínila holky z Czech chiks. Není, je třeba představovat. Tahle dvojice mne baví již několik let. A jsem ráda, že alespoň ony se v té „fashion“ soutěži umístily.

Dlouhou dobu jsem bojovala sama se sebou. Byly dny, kdy jsem se oblékala jen kvůli vám do tzv. veřejně oblíbených outfitů. Velká chyba. Lhala jsem i vám, a hlavně sama sobě. Potlačovala jsem svojí přirozenost. A už nikdy víc. Není to fér vůči nikomu. Dnes na mě můžete vidět outfit, který jsem prostě já. Vyjádření mé duše. Nesnáším spoutanost, ani v životě a ani v oblečení. Miluji volnost. Možná to není sexy, možná vypadám jako babka, ale sem to já.

A co vy oblékáte se pro sebe? Nebo pro ostatní?

Kami

Kožené kotníkové boty Spring/Summer 2015 Lindex Spring/Summer 2015 Lindex Spring/Summer 2015 Lindex DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY
Bomber byKami fashion 10.02.
Wednesday
2016

Bomber byKami fashion

Před dvěma dny, ležím večer a nejednou bouřka. Chápete? V únoru? Kde je zima, která byla zimou? Né, že bych byla její největší milovnicí, to už asi sami tušíte, ale tohle co se děje není normální. Pro nás blogerky, je to samozřejmě ráj. Můžeme více kombinovat, při focení nejsme do 5 minut zmrzlé a pak doma neležíme s chřipkou. Práce to není lehká. Pokud přidáváte články pravidelně, zabere to třeba 4 hodiny času denně. A to není málo, pokud do toho máte ještě svojí práci a rodinu. A proto mě pak tak mrzí, když čtu ty nenávistné komentáře, nejen na svých profilech, ale i u ostatních. Kde se v lidech bere takové zlo? Proč nerozumí, že když čím víc budou negativní, tím víc ubližují sami sobě. Ano, chápu kritika, pokud je kritika věcná, pomáhá, ale být sprostý je věc druhá. Nerozumím, když je někdo se sebou nespokojený, doporučuje, jak mají druzí žít, oblékat se, chovat (rozumíte, už jen to je paradox), nezačne nejdřív sám u sebe. Dělejte věci, které milujete, a uvidíte, že potom budete šťastný a nebudete řešit blbosti. Práce a myšlení bolí, ale také osvobozuje.

K outfitu: Je teplo, takže jsem si konečně na sebe mohla vzít bomber z mojí kolekce. Najdete ho zde. V obchodech jich je spousta, ale kvalitou neodpovídají ceně, ani náhodou. Jediný koupitelný mají v Topshop. Jelikož ještě úplné vedro není, oblékla jsem pod něj saké, které také prodávám. Oba dva kousky jsou lehce kombinovatelné a hodí se prakticky kamkoliv. Já bych bomber vzala i na Ples v opeře. Myslím, že ve spojení s večerní robou by vypadl famozně.

Užijte středu, za chvíli víkend, Kami

Spring/Summer 2015 Lindex Spring/Summer 2015 Lindex DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY DO NOT EAT SUGAR BE HEALTHY Dresden
< 1 2 >
Social
top

Zpracovávám...